Kwiecień 2012- Kołobrzeg - Relacje z wypraw - Wędkarstwo Morskie - Rejsy Na Dorsze, Dorsz, Rejsy Wędkarskie, Wędkarstwo Morskie, dorsze-wyprawy.pl

 

 

 

 

 

 

Zaprzyjaźnione strony :

 

 

 

 

 


Relacje z wypraw - Kwiecień 2012- Kołobrzeg

Wyprawa z dnia 21-04-2012- Kołobrzeg, kuter : Miętus II

 

W ten weekend mielismy płynąć z Kołobrzegu w rejs dwudniowy na Bornholm , niestety nasz kuter uległ poważnej awarii i z wypłynięcia nici !

 W ostatniej chwili udało się nam załatwić miejsca na kutrze Miętus II na rejs 12 godzinny również z Kołobrzegu. Wszyscy byli nastawieni w ten weekend na wedkowanie no to jak można odpuścic ....Gdy weszliśmy na kuter to zrobił na nas niesamowite wrażenie,ogólny  ład i porządek. Każdy miał swoja koję do spania , a obsługa załogi to wzór dla inych armatorów. Kucharz na jednostce przez cały dzień rejsu karmił nas swoimi potrawami, a Kapitan (p.Ryszard) dwoił się i troił aby każdy nałapał ryb.... No trzeba przyznać ,że w tym dniu dorsze nie miały ochoty do współpracy z nami, a połowy były dość słabe , w dużej mierze przyczyą był brak wiatru i oczywiście dryfu.Pogoda super, ale na wędkowanie było zbyt "spokojnie".  Na innych jednostakch w tym dniu wyniki mieli bardzo słabe, dużo gorsze od nas. Każdy z nas po kilka-kilkanaście  rybek złapał i bardzo miło spędził czas na Miętusie, swoje lodówki uzupełniliśmy w porcie :) i zrelaksowani wracaliśmy do domu... Nastepny nasz rejs juz za tydzień , także zobaczymy jak kolejna wyprawa.


« wróć